PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142572}

Supaidâman

4,4 105
ocen
4,4 10 1 105
Supaidâman
powrót do forum serialu Supaidâman

...mocą transformacji, oglądałem jeden odcinek i w połowie wyłączyłem. To mi przypominało połączenie Spider-Man'a i Power Rangers [w zasadzie to tak jest].

nie bo TO jest power rangers czyli KIT - (ja filmu nie oglądalem)

Podziwiam japończyków - wszędzie potrafią wcisnąć te swoje wielkie roboty/potwory. Ponoć nawet potwora frakensteina powiększyli do niebotycznych rozmiarów i nasłali na innego potwora (oczywiście nie w tym serialu). :)

Właściwie to z dobrze znaną postacią Spider-mana, czyli chłopaka o kiepskiej sytuacji materialnej niewiele ma wspólnego (tutaj Spider-man ma nawet swój własny, krzykliwy samochód). Nawet nie ma Petera Parkera, tylko jest niejaki Takuya Yamashiro.
Pochwalę jednak całkiem zgrabny efekt chodzenia po ścianach/sufitach. Jest zrobiony dynamicznie, nie razi sztucznością bardziej od pozostałych elementów serialu i nieźle wygląda. Nie jest to sztuczka montażowa, bo takie sceny na ogół są ukazane z trochę dalszej perspektywy, w której np. widzimy cały pokój i Spider-mana wybijającego się z podłogi i lądującego na suficie. Żadnego odbicia, jakby się zwyczajnie przykleił.

Raczej dla fanów specyficznego klimatu znanego z "Power Rangers", niż wielbicieli pajączka.

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

czy ja wiem. ja tam jestem fwielbicielem, wręcz wielkim fanem oryginalnego Spider-Man'a i przyznam się, że po obejrzeniu pierwszego epizodu japońskiej wersji jestem mile zaskoczony. innymi słowy mi tam się to podobało ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones