Joe Manganiello

Joseph Michael Manganiello

7,2
5 783 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Manganiello

...to wspaniałe, że istnieją tacy piękni hetero mężczyźni..jest nadzieja

bad_kitty

On jest po prostu idealny! Każda kobieda chciałaby mieć u boku takiego meżcznę jak Joe.
Męskiego, o zacnym wzroście, wysportowanego, o cudnym spojrzeniu. W dodatku jest aktorem, a nie jakimś "pożalsięboże" modelem.
My w kraju mamy tylko aktorskie spaślaki typu Karolak blee.

lalique21

typu Karolak, Adamczyk, Szyc i inne badziewia. Joe nie ma u nas swojego odpowiednika choćby troszeczkę podobnego w aktorach, że już nie wspomnę o zwykłych facetach. Gdybym takiego zobaczyła to bym mu ukłon złożyła za sam wygląd xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
getek

a ja nie wiedziałam że istnieje zjawisko składania laski

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BloodyMaja

Świetna riposta!
Congratulation!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
punisher822_filmweb

a Ty schyliłbyś się po mydełko :D

BloodyMaja

Raczej nie bo jestem HETERO ale niejeden Gej z mila checia by sie schylil po mydlo przed nim ;-)

lalique21

Tylko, że dla ciebie taki idealny potraktowałby cię jako kolejną do zaliczenia o
która nie musiał w ogóle się nie starać i tyle miałabyś idealnego :)
Która inteligentna i mądra osoba zachwyca się w taki sposób aktorami :)

returner

a kto tu mówi o związkach? taki facet nadaje się tylko do łóżka:P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pablo1984zamosc

Ojacie... Ale bol duuuupy :D Ktos tu jest zazdrosny :D haha :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bad_kitty

Trzeba wiedziec ,ze umiesnienie w tym rzezbe zawdziecza rownierz hormonow wrzostu i tym podobnym wspomagaczom a nie genetyce :)

zyczliwy

Czekam kiedy skończy się ględzenie, że każdy kto ma mega dobrą sylwetkę to i tak nie ważne, bo sterydy, wspomagacze itd. Taka sylwetka nie robi się sama. Joe musiał i musi nadal ciężko harować na taką budowę, chociaż on sam twierdzi, że większym dla niego znaczeniem jest realna siła. Dieta, ciężki trening i genetyka, a taką sylwetkę jaką ma Joe możesz zrobić naturalnie ;) Jest na soku czy nie, wygląda świetnie.

Tu masz 2 linki o tym jak ćwiczy i jaką ma dietę, co bierze dodatkowo i wywiad ;)
http://www.menshealth.pl/fitness/Trening-Joe-Manganiello-sila-prostych-rozwiazan ,5239,1
http://www.menshealth.pl/fitness/Trening-i-dieta-Joe-Manganiello,5611,1

tynarus120

Facet jest piekny, boski, idealny!Ciało jak marzenie i jest to obiektywna prawda.

milenasy

Aha i co związku z tym? ;)

buterfly

Są w związku z Sofią Vergarą. Zabawne, bo jej forum na FW jest lustrzanym odbiciem tego , co można zaobserwować tutaj. Gdyby mieli potomstwo pewnie byliby to przyszli mieszkańcy Olimpu. Ewentualnie urodziłby się im Jezus 2.0 ;)

Volfram

Szkoda, że już bogowie pożałowali im talentu aktorskiego, ale uroda i talent jest zarezerwowana dla nielicznych ;)

buterfly

W sumie tak, ale pozazdrościć można. (mam wzrost Joe'go, i oddam z 10 cm, jeśli to możliwe.)

bad_kitty

Armeńsko-włosko-chorwacko-austryjacki Bóg. Idę się pomodlić

retro_woman88

austriacki jeśli już

patty2_p

Oczywiście, że austriacki! Biję się w pierś! Strach odpisywać, żeby znowu jakiegoś bubla je walnąć.

bad_kitty

Podobno ma też ogromnego.

bad_kitty

A ja mam orgazm ;)

bad_kitty

Zważywszy na fakt, ze jego żoną jest Sofia Vergara, kobiety są jednak o wiele pięlniejsze! :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones