David Koepp

6,6
3 651 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby David Koepp

Autor wielu kilku wspaniałych scenariuszy, ale zdarzyły się mu wpadki. Do dziś nie mogę uwierzyć że to on napisał Królestwo Kryształowej Czaszki. Taka wpadka jest nie do przyjęcia.

krevek

Wpadka?? Co wtym złego że napisał dla Spilberga Królestwo...? Film jest na prawdę spoko.

użytkownik usunięty
Aldo_Raine

Zły nie jest. Koepp jest naprawdę dobry w tym co robi. Po nagrodach widzę, że nie jest doceniany tak, jak na to zasługuje.

Aldo_Raine

Kurcze, myślałem, że jestem jedynym użytkownikiem, który nie nienawidzi tego filmu, lol :D.

krevek

Królestwo... to akurat, niestety, gniot, nie dorównujący poprzednim częściom przygód Indiany. Pytanie, kto i ile razy przerabiał scenariusz zrobiony przez Koeppa.

krevek

A ja nie mogę uwierzyć, że napisał scenariusz do Men in Black 3. Tak zły scenariusz.

Podejrzewam też, że większość zaczęło kojarzyć jego "Azyl" dopiero po tym, jak ta dziołcha zagrała w Zmierzchu.

krevek

Kiepski scenarzysta.

krevek

Panie kolego mi ostatni INDIANA JONES tez sie nie podobal bo uwazam ze go przekombinowali z tymi kosmitami itp.ale nie mozna mowic o nim WPADKA bo film zarobil ogromne pieniadze w kinach na calym swiecie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones