Benny Urquidez

6,3
172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benny Urquidez

"Otrzymał czarny pas w 9 stylach walki: judo, kempo, shotokan, taekwondo, lima lama, white crane kung fu, jujutsu, aikido, i karate." Naprawdę facet ma duszę wojownika. Razem z Jackiem Chanem stworzył podobno najlepszą bójkę w dziejach kina. To ta walka

http://www.youtube.com/watch?v=to8NlexV138

Sami oceńcie czy tak jest. W każdym razie Benny to super wojownik.

ProF_A_N_

Usunęli film, ale chodzi Ci zapewne o tę walkę:

http://youtube.com/watch?v=zhXwPQU1iNo&mode=related&search=

A przy okazji, ciekawi mnie czy pisałeś o jego czarnych pasach zanim ten fakt pojawił się w ciekawostkach. Kiedyś na stronie filmu 'Project A' pisałem, że Chan wykonywał 3 razy upadek z wieży, a potem trafiło to w ciekawostki :) Może ktoś chodzi po filmach i robi to celowo :)

Proti

Nie tylko cytowałem z ciekawostek (patrz cudzysłów). Ale może ktoś robi tak jak to opisałeś...

Tak to ta scena chociaż widziałem ją nieco inaczej skrojoną i z ich wcześniejszą potyczką (która Jackie nota bene przegrał).

ProF_A_N_

No super bijatyk. Ciężko znaleźć kogoś kto by mógł dorównać, no może Jet Li pięciokrotny mistrz Chin w wushu, znawca pięciu różnych stylów w tym mistrz Chuanquan i Fanziquan, albo Michael Jai White posiadacz 7 czarnych pasów.

malysz369

Ten człowiek faktycznie nie słynął tylko z filmów ale z realnych walk które po dziś dzień można obejrzeć.

ChubakaCieLubi

I to nie tylko na ringu. Podobno kiedyś umówił się na walkę z typem, który twierdził, że jest lepszym wojownikiem. Na miejscu okazało się, że jego przeciwnik to totalny żółtodziób w temacie walk i Benny chciał opuścić miejsce walki, ale zebrani kibice byli żadni krwi I Benny z przybyłą z nim rodziną musiał utorować sobie drogę pięściami. Opisane zdarzenia wyczytałam z książeczki "Kickboxing".

ProF_A_N_

Scena z Jackie Chanem była nagrywana 2 tygodnie czasami walczyli na serio czasami sprawdzali co potrafią. Jeden z niewielu kickbokserów walczących w stylu Bruca Lee.

ChubakaCieLubi

On jest dużo lepszy od Bruce ;)i nie widzę podobnienstw w stylach...

olo1984

Kto to już wie. On też jest już legendą.

ProF_A_N_

To chyba najlepszy wojownik wszechczasów, i to potwierdzone licznymi wygranymi turniejami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones