PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9695}
6,7 336 513
ocen
6,7 10 1 336513
6,1 29
ocen krytyków
Spider Man
powrót do forum filmu Spider-Man

dlatego że pozostała trylogia była trochę dziecinna i miała kilka kiczkowatych scen

które były drażniące

http://www.youtube.com/watch?v=_Xo_tWcPHVY&feature=BFa&a...

http://www.youtube.com/watch?v=TIA8sTzjtmU&feature=BFa&a...

w pełni się zgadzam z nostalgia crtiiciem

i cieszę się z rebotu serii człowieka pająka który moim zdaniem jest lepszy o niezłej trylogii Raimiego

ocenił(a) film na 7
mrPARADOKS

Dzięki za linki,uwielbiam N.Critica ;)

ocenił(a) film na 9
tynarus120

gość jest niesamowity chciałbym mieć takiego kumpla

mrPARADOKS

hahaha, po takim tekscie zniszczyloby mnie gdybys mial w avatarze forever alone :D

Dynekk

Lecz się

mrPARADOKS

Jak chciałoby się mięć takiego kumpla, skoro to nie jest ani gość, ani człowiek, ani mężczyzna tylko jakieś śmierdzące obrzydliwe irytujące gówno?

ocenił(a) film na 6
BIOLLANTE

Ja tam go lubię.

BIOLLANTE

Irytujące gówno to Bieber i Musiał

mrPARADOKS

weź wykasuj te swoje komentarze z linkiem do tego czegoś jedyny filmik w którym krytykował jakiś film to ten z tą animowaną podróbą titanica jamesa camerona

mrPARADOKS

Jedynymi argumentami z ktorymi sie zgadzam to kwestia venoma i calego romansu, ktory rzeczywiscie za bardzo sie rozwleka i zle pokazuje konfilkt wewnetrzny petera bo zatruciu jadem/przejeciu symbiota. Natomiast cala reszta to zwykle czepialstwo i ten facet jest najzwyczajniej irytujacy.

mrPARADOKS

Odpowiadaj

użytkownik usunięty
mrPARADOKS

jednak rozwijanie wątków i ich zamykanie nie jest zaletą Webba tylko Raimiego. Chociaż zgodzę się, ze Webb lepiej podszedłdo wielu rzeczy, ale te pourywane wątki zostawione na sequel czy inne wątki doklejone na siłę naprawdę osłabiają fabułę 'Niesamowitego Spider-mana'. W trylogii wszystko miało ręcę i nogi, tylko czasami było bez głowy. Tutaj jest głowa, i niestety tylko tyle.

ocenił(a) film na 6
mrPARADOKS

Czekam z niecierpliwością na podobne zestawienie nt. Amazing Spidermana - chyba więcej w nim kiczu niż w całej poprzedniej trylogii, nawet z uwzględnieniem wyjątkowo pod tym względem obfitej części trzeciej.

ocenił(a) film na 8
mrPARADOKS

Bardziej kiczowate była sceny były w filmie Webba np. rozwalenia przez Parkera tablicy od kosza po 10 metrowym skoku lub żenująca walka pomiędzy Spidermanem a Jaszczurem w szkolnej bibliotece

ocenił(a) film na 8
ApolloCreed_

haha a ta akcja z dzieciakiem w samochodzie? poziom żenady w tej scenie wynosił 100%

ocenił(a) film na 8
Belsnizkel

zgadza się

ocenił(a) film na 7
mrPARADOKS

Jak najbardziej w tej kwestii zgadzam się z Krytykiem, bo i ja dostrzegłam te mankamenty podczas oglądania filmu ALE dalej uważam, że to całkiem przyzwoite ekranizacje mojego ulubionego super bohatera z czasów dzieciństwa. Mam bardzo duży sentyment do Spidey-ego. I jedyną wadą w całej trylogii jaką znalazłam, a która mi mocno doskweirało był niedobór okazjonalnych żarcików.

Nie mniej jednak trzeba zwrócić uwage, że mimo wad, Krytyk bardzo lubi te filmy- tak samo jak i ja. Więc zawyżam o +1 całą serię ( przez wzgląd na sentyment, i wspomnienia).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones